Nilgün Belgün Mavi Anemon Çiçeği Kremi

2012-10-28 at 04:17 pm mavianemon

Nilgün Belgün Mavi Anemon Kremi Kullanmaya Başlamasından Sonra Bir ok Kişi Sanatçının Krem Ürettiğini Zannetmiştir Fakat Sadece Kullanılıcıları Arasındadır.

Mavi Anemon Kremi Etkileri

Mavi Anemon Kremi, bir operasyona gerek kalmadan daha genç görünümlü bir cilde sahip olabilmek için geliştirildi.

Hafif, fakat cilt yaşlanmasına, güneşin cilt üzerindeki olumsuz etkilerine, cilt lekelerine ve ciltteki pürüzlere karşı etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış bir cilt bakım ürünüdür. Kinarase’in gücü, yaşlanmış ve güneşten zarar görmüş ciltlerin görünümünü düzelten kinetin adlı bitkisel özden gelmektedir. Kinetin aslında bitki yapraklarının kurumalarını ve cansızlaşmalarını önleyen maddedir.

Mavi Anemon Kremi, kinetinin bu onarıcı gücünü doğrudan cildinize aktararak cildinizin nem tutma gücünü artırır. Mavi Anemon Kremi, cildi yıpratan çoğu bakım ürününün tersine, dış etkenlere karşı korumak üzere cildinizi besler ve nemlendirir.
Nilgün Belgün Anemon Çiçeği
Mavi Anemon Kremi ürünleri alerji yapmaz, gözenekleri tıkamaz. Kinarase boyasız ve kokusuz olması nedeniyle cildi hiçbir şekilde tahriş etmez. Bilim ve doğanın eşsiz bileşimi ile Mavi Anemon Kremi mükkemmel bir cilt yenileyicidir.

Mavi Anemon Kremi, Yaşa bağlı derin çizgi ve kırışıklıkların, Hiperpigmentasyonların, Güneş lekelerinin, Cilt rengindeki dalgalanmaların, Pürüzlerin görünümünde gözle görülür bir iyileşme sağlar.

Share

Leave a Reply